Jūsu mājas interjers var būt attīstības veids, pašizpausme un pašpaļāvība.

Cilvēki pēc sava rakstura nepārtraukti cenšas panākt jaunumus un pārmaiņas. Prātam ir nepieciešamas domas un redzējumu – dabas visu skaistumu un savdabīgumu un cilvēku radīts uz Zemes no materiālās pasaules, izcili darbi arhitektūrā un interjera dizainā. Un ar to cilvēkiem nepietiek. No šiem centieniem, kamdēļ tuvu un tālu ceļo, attīstot indivīda radošās spējas, un nepieciešamību periodiski koriģēt savās mājās.

Dzīves nosacījumi, darbs un atpūta, mums apkārtējas sienas (krāsotas, baltas, ar akmens vai ķieģeļu), formas un mēbeļu ērtums, attēli, spoguļi, augi, sirdij tuvi nieciņi spēlē milzīgu lomu katra cilvēka attīstībā no dzimšanas līdz sirmam vecumam.

Interjera veidošana

Sarežģīts process, dažas nianses un apdraudējumi, kas ir pazīstami ikvienam, kurš jebkad ir centies atjaunot un veidot oriģinālas telpas viņa dzīvoklī. Bet viena lieta ir, bez palīdzības no dizainera veikt kosmētisko remontu mazā telpā, un pavisam cita, ja tas ir nepieciešams, lai radītu interjeru – elegantu, ērtu un izstrādātu tādā pašā stilā, jo īpaši lielās teritorijās jaunos dzīvokļos un privātmājās.

Aprīkot dzīvi jaunā dzīvoklī vai mājā tā, ka tas spēlē ar visām harmonijas krāsām un prieku nav viegls uzdevums. Visbiežāk īpašnieks iedomājas, kā ideāls dzīvoklis vai māja viņam izskatās vispār – bet detaļas! Desmitiem lielu un mazu nianšu, kas rada kopīgu brīnišķīgu tēlu, ir grūti saglabāt jūsu galvā un padarīt to praktiski bez eksperta.

Un šāds speciālists ir – tas ir interjera dizainers.

Mūsu dizaina studijas dizaineri izmanto vismodernākos būvmateriālus un apstrādes metodes, jo šī profesija ir līdzīgs mākslinieka darbam, bet tas palīdzēs noteikt vienotu priekšstatu par formu, krāsu un attiecīgo tehnoloģiju, lai atrastu pareizo līdzsvaru starp unikalitāti un universāluma un tādas spilgtākās fantāzijas ņemtu vērā racionālu nozīmi. Un tomēr, pats galvenais, līdzdalība profesionālās un tehniski kompetents dizaineris visos projekta posmos ietaupa klientu no turpmākiem dārgiem izmēģinājumiem un kļūdām.

  • Individuāla pieeja katram klientam
  • Profesionālisms, plašs interjera stilu klāsts, projekta unikalitāte
  • Augstas kvalitātes un detalizēta interjera 3D vizualizācija
  • Telpisko risinājumu funkcionalitāte, ergonomisko prasību ievērošana
  • Iespēja izmantot dažādas interjera dizaina tehnikās (ieskaitot mākslinieciskus sienu apgleznojumus)
  • Tehnoloģiskā un inženierzinātņu kompetence
  • Optimālas cenas pakalpojumiem, ko kompleksos iepakojumos īsteno dažādām klientu kategorijām

Dizainers Ilona Semkina

Moderniem cilvēkiem ir nepieciešamas modernas dzīves telpas.

Lai izveidotu ārkārtīgi stilīgu dzīvojamās istabas interjeru, dizaineri domā par katru detaļu, ieskaitot krāsu risinājumus un mēbeļu izkārtojumu.

Stila aizkari un apdares idejas, grīdas seguma veids un apgaismojuma iespējas…..
Mēs rūpējamies par visu, sākot no koncepcijas izstrādes līdz pilnīgai ieviešanai.
Mēs strādājam modernā stilā, modernā klasikā un minimālismā.
Mēs realizējam jūsu projektu, ņemot vērā jūsu vēlmes un uzdevumus.
Katrs jauns projekts ir jauns stāsts un jauna dzīve!

KONTAKTI

Adrese: Slāvu iela 7, Rīga, Latvija, LV-1073
Adrese: A. Saharova iela 13a, Rīga, Latvija, LV-1082
Mob.: +(371) 29288431, +(371) 29137781
E-pasts: info@zanaveskilux.lv