Aizkaru tīrīšana

Aizkaru Ķīmiskā Tīrīšana

 

Aizkariem ir nepieciešama ķīmiska tīrīšana ik pēc 9-12 mēnešiem, jo ​​pastāv putekļu un putekļu ērču drauds, kas bieži izraisa alerģiju. Ir arī nepieciešams ņemt vērā dažādu veidu audumu un aksesuāru īpatnības, kam ir nepieciešama saudzīga kopšana, tā, lai nezaudētu savu sākotnējo izskatu. Tomēr, ņemot vērā to sarežģītību un nepieciešamās zināšanas, lai veiktu šo procesu, mēs iesakām jums vienkārši baudīt jūsu tekstilizstrādājumu skaistumu, kuru kvalitātes saglābāšanu uzņemamies mēs. Pēc projekta izpildes tiek noteikts termiņš, kura laikā, saskaņā ar aprūpes noteikumiem jāveic ķīmiskā tīrīšana. Mums ir profesionāla komanda ar visām prasmēm rūpēties par audumiem un nepieciešamo aprīkojumu, nodrošinot mobilo ķīmiskās tīrīšanas servisu.

Papildus aizkaru ķīmiskajai tīrīšanai, mēs arī piedāvājam šo pakalpojumu tepiķiem un paklājiem, mīkstajām mēbelēm, aizkariem un spilveniem.

Mēs saprotam, cik svarīgi ir ne tikai saglabāt tekstilizstrādājumu sākotnējo skaistumu jūsu interjerā, bet arī rūpēties par savu veselību. Tieši tāpēc mēs uzsveram uz nepieciešamību savlaicīgi un kompetenti veikt tekstilizstrādājumu tīrīšanu vismaigākā veidā, samazinot visu ķīmisko vielu veidu izmantošanu. Vairumā gadījumu mēs cenšamies dezinficēt jūsu tekstilizstrādājumus ar īpašu profesionālu iekārtu un izmantojot aqua-tīrīšanas tvaika apstrādes tehnoloģiju.

Aizkaru kopšana :

  • Aizkari palīdz radīt komfortu

Aizkari palīdz radīt komfortu telpā, sniedz komforta un drošības sajūtu, bet šiem tekstilizstrādājumiem nepieciešama savlaicīga aprūpe, kā arī daudziem citiem tekstila interjera priekšmetiem (mēbeles, paklāji, un tā tālāk). Tam visam ir tendence uzkrāt putekļu ērcītes, un tādēļ var būt bīstami jūsu veselībai. Mājas putekļu ērcīte (lat. Dermatophagoides pteronyssimus) pati par sevi nav bīstama cilvēkiem, bet to blakus parādības ir ļoti kaitīgas cilvēkiem.

  • Aizkaru un drapēriju ķīmiskā tīrīšana

Viens no svarīgākajiem elementiem interjerā ir aizkari un drapērijas, tie rotā un sniedz īpaša veida istabas, guļamistabas, biroja, un tā tālāk. Tāpēc aizkaru un drapēriju ķīmiskā tīrīšana ir tik nepieciešama, un pēdējā laikā arī ļoti populāra.
No šodienas, jūs varat atļauties izvēlēties žalūzijas un aizkarus ar plašu modeļu klāstu, dažādu stilu, krāsu, jūs pat varat pasūtīt uzšūtus aizkarus. Pēc kāda laika visi aizkari savāc daudz putekļu, un top līdzīgi vienkārši lieliem auduma gabaliem kas vienkārši aizklāj logu. Un tad mājsaimnieces pašas nolemj mazgāt veļas mašīnā aizkarus vai drapējumu. Bet šeit jāsaprot, ka ne visus aizkarus var mazgāt ar veļas mašīnu. Tā kā lielākā daļa aizkaru un drapējumu pēc mazgāšanas ar veļas mašīnu deformējas. Tieši tāpēc mēs piedāvājam servisu – aizkaru un drapējumu tīrīšana un ķīmiskās tīrīšana. Jo aizkaru ķīmisko tīrīšanu var veikt tikai profesionāļi, šis pakalpojums attīrīs jūsu aizkarus no putekļiem un saglabās to pirmītējo formu.
Pateicoties mūsu meistariem, jūs ietaupīsiet savu naudu, laiku un, pats galvenais, nervus. Visas rūpes uzņemsies mūsu speciālisti.
Aizkaru ķīmiskā tīrīšana tiek veikta individuāli atkarībā no auduma veida attiecībā pret katru aizkaru. Viens no populārākajiem aizkaru tīrīšanas veidiem ir – vakuuma ķīmiskās tīrīšanas aizkari.
Aizkaru ķīmiskā tīrīšana notiek, izmantojot putekļu sūcēju ar īpašām sprauslām. Bet, ja šķiedras ir stipri piesārņotas, tad ir nepieciešama dziļāka ķīmiskā tīrīšana. Viens no veidiem, kā attīrīt aizkarus no putekļiem un citiem piesārņotājiem, ir mazgāšana. Bet ne visiem materiāliem var piemērot šo procedūru, var mazgāt tikai sintētiskus gludus materiālus. Mazgāt aizkarus no cita veida audumiem var būt bīstami, tāpēc audums var zaudēt savu bijušo krāsu. Piedāvājam arī pakalpojumu – drapēriju tīrīšana, aizkari pēc svara. Tas ir gadījumā, ja aizkarus nevar noņemt no karnīzes. Ķīmiskā tīrīšana pēc svara – ātra, mobila un vienkārša. Aizkaru tīrīšana notiek šādā kārtībā: pirmkārt, speciālists nosaka materiāla veidu, tad tiek veikts tests, kas pārbauda auduma reakciju uz šķīdinātāju. Tālāk aizkari ir sagatavoti šādiem darbiem, un pēc svarīgākajiem – aizkaru ķīmiskās tīrīšanas.

Piedāvājam Jums patīkamu cenu un darba kvalitātes kombināciju.

KONTAKTI

Adrese: Slāvu iela 7, Rīga, Latvija, LV-1073
Adrese: A. Saharova iela 13a, Rīga, Latvija, LV-1082
Mob.: +(371) 29288431, +(371) 29137781
E-pasts: info@zanaveskilux.lv