Aizkaru dizainers

Ir svarīgi nodrošināt, ka visi dzīvoklis vai māja, viss bija vienā gabalā. Jo harmonija, kas rada kompetentas dizainers un aizkaru dizainers, ir būtiska loma, veidojot iekšējo pasauli istabā.

Aizkari, kā arī iespējams, iederas interjerā mājā. Tie var būt viegls un gaisīgs istaba ar spēcīgu dizainu, vai, gluži pretēji, var pakārt smags un nekustīgs jebkurā oficiālā vizītē. Ir svarīgi izvēlēties pareizo tekstūru un zīmēšanas aizkari, lai panāktu harmonisku spēles vispārīgā konstrukcija un īstenot principu par vienotu dizaina idejas visā telpā.

Daudzas interesantas lietas par sevi šeit un atrast cilvēkus, kuri gatavojas īrēt dizaineru aizkari. Viņi var izvairīties no lielākā kļūda – kad klients domā par dizainu interjeru ar audumu pēc apdares darbi mājā vai dzīvoklī. Aizkarus, žalūzijas, aizkari ir daļa no dizaina projekta, tas ir fons, uz kura viss pārējais ir apdare no istabas, “apkalpo” lieliskā formā, tāpēc ir svarīgi iegūt tiesības.

Harmony mājā – tas ir kaut kas ikvienam būtu jācenšas apgūt. Labs apgaismojums un labi izvēlētu krāsu interjers ietekmē morāli cilvēki, kas ir istabā. Svarīgs objekts mājā ir logs. Kad Dekorēšanas lodziņu, jūs varat izmantot dažādus produktus, no kuriem daži ir akli. Daži cilvēki saka, ka nekas nevar aizstāt klasisko kvalitātes aizkari, ka daudzi ir pieraduši redzēt savā mājā.

PORTFOLIO

KONTAKTI

Adrese: Slāvu iela 7, Rīga, Latvija, LV-1073
Adrese: A. Saharova iela 13a, Rīga, Latvija, LV-1082
Mob.: +(371) 29288431, +(371) 29137781
E-pasts: vitalija7@inbox.lv